Wybierz lokalizację
Crebcon » magazyny » magazyny na wynajem » Warszawa

Powierzchnie magazynowe w regionie - Warszawa

W regionie Warszawskim wybudowano około 3,5 miliona metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej i logistycznej, dzięki czemu jest największym z rynków magazynowych w Polsce i jednym z największych w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Kluczowy jest tu blisko położony atrakcyjny rynek zbytu - Warszawa a wiele nowych inwestycji w infrastrukturę drogową i rozbudowana siatka połączeń drogowych sprawiły, że region Warszawski jest głównym krajowym ośrodkiem logistycznym.

Magazyn do wynajęcia w mieście i w okolicy

Stolica udostępnia olbrzymi wybór powierzchni magazynowej do wynajęcia, zróżnicowanych pod względem wielkości czynszów, wielkości modułów, oraz innych indywidualnych wymagań potencjalnych najemców. W południowo-zachodnim regionie Warszawy  (Okęcie) i północnym (Żerań) – można znaleźć w ofercie mniejsze magazyny, często oferujące dodatkowo wysokiej klasy powierzchnię biurową (tzw. Small Business Units).

Magazyny dysponujące większymi powierzchniami (także czasem ponad 100 000 mkw. powierzchni przemysłowej i logistycznej w ramach jednego kompleksu) funkcjonują w odległości do około 50 km. na zachód i południowy-zachód od stolicy (Pruszków, Błonie,Teresin, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Mszczonów ) , w kierunku południowym (w okolicy miast takich jak, Góra Kalwaria , Nadarzyn, Piaseczno), w kierunku Północnym (Radzymin).

Powierzchnia magazynowa w centrum logistycznym Polski

Najemcy decydujący się wynająć powierzchnie magazynowe w regionie, zyskują dostęp do olbrzymiego rynku konsumenckiego, wykwalifikowanej siły roboczej wraz bardzo rozwiniętym zapleczem do obsługi logistycznej.Region warszawski jest jednym z największych krajowych węzłów transportowych, który składa się z 6 dróg krajowych, 8 linii kolejowych  oraz głównego portu lotniczego w kraju (Port Lotniczy im Fryderyka Chopina, Warszawa-Okęcie). Przez region przebiegają również transeuropejskie korytarze transportowe (Helsinki – Warszawa, Berlin – Moskwa, Gdańska – Ostrawa). Z olbrzymiego potencjału logistycznego regionu Warszawy korzystają branżowi operatorzy, liczne sieci handlowe, firmy z lekką produkcją oraz firmy z branży FMCG.

Piotr Zwijalski

Piotr Zwijalski

+48 509 800 465
piotr.zwijalski@crebcon.pl

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert magazyny na wynajem - Warszawa, Warszawa - bielany

Sortuj

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty w tym regionie?
Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.